KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14413081
nr 1441 3081
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Landskap, Signerad. Blandteknik, 46x54 cm, yttermått inklusive ram: 65x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:43:56
10/1 13:39:34
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt